MAKSYMALNY KOMFORT KĄPIELI

Łazienka to obecnie nie tylko miejsce, gdzie dbamy o naszą higienę, to również strefa relaksu –  nasze małe, domowe SPA. Dla wielbicieli długich kąpieli mamy szeroki wybór wanien w różnych kształtach oraz rozmiarach: przyścienne, wolnostojące, narożne czy z funkcją hydromasażu. Dla wielbicieli krótkich kąpieli pod prysznicem proponujemy bogaty wybór kabin natryskowych w różnych kształtach i rozmiarach: z drzwiami suwanymi, uchylnymi czy typu walk-in. Dla osób niezdecydowanych lub chcących połączyć obie te funkcje, ze względu na niedużą powierzchnię łazienki, proponujemy wanny z parawanem nawannowym. Staramy się o to, aby produkty, które oferujemy służyły Naszym klientom długie lata, a także zapewniały maksymalny komfort kąpieli.

Wanny wolnostojące – doskonały komfort kąpieli

Łazienka to miejsce przeznaczone nie tylko do dbania o higienę. Stanowi prywatną strefę SPA, gdzie każdy ma chwilę dla siebie. Najlepszym miejscem na relaks są wanny wolnostojące, w których można przygotować odprężającą kąpiel bąbelkową z lampką wina. Ciepła woda z łatwością ukoi zmysły i rozluźni spięte mięśnie. Wanny to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych apartamentów, gdzie stanowią nie tylko funkcjonalny, ale i dekoracyjny element. Coraz częściej spotyka się je również w ekskluzywnych salonach domów, przy przeszklonych ścianach z pięknym widokiem.

Kabina prysznicowa – modne i praktyczne rozwiązanie

Popularną alternatywą dla wanny jest prysznic. Kabina prysznicowa instalowana jest najczęściej w małych łazienkach, bo dzięki kompaktowym rozmiarom pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Wybierają ją najczęściej osoby, które preferują szybkie poranne kąpiele oszczędzające czas i wodę. Jako doświadczeni profesjonaliści w zakresie kompleksowego wyposażenia łazienki, znamy obecne trendy, takie jak przeszklone kabiny montowane bezpośrednio na płytkach, które zapewniają użytkownikom większą swobodę. Działając od lat na terenie Kętrzyna, Bartoszyc, Węgorzewa, a także Mikołajek i Mrągowa, dokładamy wszelkich starań, aby uczynić łazienki naszych Klientów jeszcze bardziej przestronnym i komfortowym miejscem, w którym z przyjemnością przebywają.

MAKSYMALNY KOMFORT KĄPIELI

Łazienka to obecnie nie tylko miejsce, gdzie dbamy o naszą higienę, to również strefa relaksu –  nasze małe, domowe SPA.
Dla wielbicieli długich kąpieli mamy szeroki wybór wanien w różnych kształtach oraz rozmiarach: przyścienne, wolnostojące, narożne czy z funkcją hydromasażu.
Dla wielbicieli krótkich kąpieli pod prysznicem proponujemy bogaty wybór kabin natryskowych w różnych kształtach i rozmiarach: z drzwiami suwanymi, uchylnymi czy typu walk-in.
Dla osób niezdecydowanych lub chcących połączyć obie te funkcje, ze względu na niedużą powierzchnię łazienki, proponujemy wanny z parawanem nawannowym.

Staramy się o to, aby produkty, które oferujemy służyły Naszym klientom długie lata, a także zapewniały maksymalny komfort kąpieli.